Младата звезда на Ювентус – Николо Фаджоли, със сигурност ще иска бързо да забрави загубата от Сасуоло с 0:1 Италианецът допусна сериозна грешка, позволила на по-скромния тим да спечели мача. След края на срещата Фаджоли се разплака на скамейката и това бе уловено от камерите в Италия.

Атакуващият халф се представя много силно през почти цялата кампания, но срещу „неровердите“ негова небрежност позволи на Грегоар Дефрел да вкара победния гол. В крайна сметка „бианконерите“ загубиха с 0:1, което усложни пътя им към топ 4. Те вече са на 9 точки зад Милан, който е четвърти.

Фаджоли не подходи добре при една ситуация в 64-ата минута и опитният френски нападател Дефрел прати в делириум съотборниците и щаба на своя тим, който пък вече е на 4 точки зад Юве.

Точно след грешката си Фаджоли бе заменен от Фабио Мирети. А това според медиите в Италия „не е повлияло добре“ на младия Николо, въпреки че смяната вероятно е била заявена и преди неточността му.