Отборите на Монца и Сасуоло приключиха при резултат 1:1 в мач  19-ия кръг на италианската Серия А. Българският национал Валентин Антов остана на резервната скамейка през целия мач.

Gulliver/GettyImages
16 снимки

Гостите от Сасуоло, които се стремяха да избегнат пета поредна загуба в първенството, поведоха в 13-ата минута с гол на Джан Марко Ферари. Това обаче се оказа единственият точен удар за тима от Реджо Емилия в целия мач.

След гола Монца заигра по-добре и в 60-ата минута Джанлука Капрари изравни с мощен удар от границата на наказателното поле.

До края на мача двата отбора не успяха да отбележат нов гол и заслужено бе фиксирано равенство. С него Монца събра 22 точки и заема 13-о място, докато Сасуоло е на 17-о място със 17 точки.