Отборите на Торино и Лацио завършиха 1:1 в мач от петия кръг на Серия А. Домакините поведоха в 76-ата минута, а дълбоко в добавеното време Чиро Имобиле реализира от дузпа и донесе точката за своя тим.

През първата част Торино имаше две възможности за откриване на резултата, но мерникът на Арналдо Санабриа не се оказа достатъчно точен при първия му опит, а при втория стражът на Лацио спаси, а впоследствие гредата също помогна за това да няма гол в мрежата му.

През втората част доминацията на Торино продължи и в 76-ата минута тя бе материализарана от Марко Пяца.

Точно в 90-ата минута обаче домакините сами развалиха празника си, след като подариха дузпа на Лацио, която бе точно изпълнена от Имобиле.

Така и двата тима взеха по точка, с която Лацио остана седми с едва 8 точки, а Торино са точно в средата на таблицата със 7.