Лацио победи Фрозиноне с минималното 1:0 в двубой от 22-ия кръг на Серия А. Победното попадение реализира Кайседо.

В 26-ата минута на двубоя след консултация с ВАР съдията не отсъди дузпа в полза на домакините. Лацио откри резултата в 36-ата минута на срещата, след като Луис Алберто пусна отличен пас към Фелипе Кайседо, който с много красив удар матира вратаря на домакините, за да изведе "лациалите" напред в резултата.

Фрозиноне тръгна да търси изравняването в мача като един от най-добрите шансове дойде в 85-ата минута, когато Пинамонти имаше възможност да се разпише, но ударът му не намери целта.

Минута по-късно Трота също отправи опасен удар, но Стракоша се справи великолепно. В крайна сметка Лацио спечели двубоя и заема 6-ото място в класирането с актив от 35 точки, колкото има и Рома. Фрозиноне е сред изпадащите с 13 точки и 19-о място в подреждането.