Повиканият в мъжкия национален отбор на България Димо Кръстев реализира първия си гол за сезона за примаверата на Фиорентина. 19-годишният футболист се разписа при загубата „Ла Виола“ с 1:2 като гост на Торино в мач от първенството на юношите (до 19 години) в Италия. Кръстев беше точен с глава за 1:1 в 18-ата минута.

Съперникът надделя след две точно изпълнени дузпи - от Джинеитис в 15-ата минута и Качаво в 43-ата. Кръстев изкара цял мач като централен защитник и получи жълт картон.

Неговият съотборник Кайоде беше изгонен в 74-тата минута. След тази загуба флорентинци са на шеста позиция - на 9 точки от лидера Рома.

Това беше и последният мач за Примаверата на “виолетовите” за календарната година.