Ювентус направи нова грешна стъпка в италианската Серия А, като стигна само до равенство при гостуването си на Верона - 2:2. Грандът от Торино вече изостава с девет точки зад Интер, като лидерът има и мач по-малко. Ако утре Милан спечели гостуването си на Монца, тимът ще изпревари Ювентус в класирането и ще заеме втората позиция.

Във Верона "бианконерите" трябваше да се борят за точката, след като на два пъти изоставаха в резултата. Микаел Фолоруншо изведе тима от Верона напред в резултата с 11-ата минута, а Душан Влахович изравни четвърт час по-късно.

В началото на втората част Тиджани Нослин отново даде аванс на домакините, но малко след това Адриен Рабио пак изравни за тима на Масимилиано Алегри.

Гостите стигнаха до отлична възможност в 82-ата минута, когато Киеза получи топката от Милик, а той си освободи пространство и стреля, но топката мина покрай вратата. В добавеното време Киеза стигна до още един прекрасен шанс, а ударът му бе отразен от вратаря на домакините с крак.