Тимът на Ювентус победи СПАЛ с 2:0 в двубой от 13-ия кръг на Серия А и е уверен лидер с актив от 37 точки. Головете за успеха реализираха Кристиано Роналдо и Марио Манджукич.

Още в 9-ата минута топката навести мрежата на СПАЛ, но попадението на Коста беше отменено поради нарушение в атака. Дъглас Коста правеше каквото си поиска на терена, но така и не успя да реализира гол.

Стигна се до 29-ата минута, когато Пянич намери добре Кристиано Роналдо, който успя да се разпише, за да изведе "бианконерите" напред в резултата. Коста нацели гредата с удар в 50-ата минута, но резултатът остана непроменен. Минута по-късно Коста прати топката в ръцете на вратаря.

Марио Манджукич направи резултата 2:0, след като се оказа на точното място в точното време и прониза вратата на Гоми, който се беше справил с удар на Коста.

До края на двубоя Юве доигра спокойно оставащите минути и се поздрави с поредните 3 точки. СПАЛ заема 15-ото място с 13 точки.