Вратарят на Милан Джанлуиджи Доналума пожела успех на Гонсало Игуаин за подготвяния трансфер в Челси след победата на тима над Дженоа.

Милан се справи при гостуването си 20-ия кръг на Серия А с 2:0 и заема четвъртата позиция във временното класиране в Италия С 34 точки. Лидер е Ювентус с 53 точки.

Наполи е с  47, Интер има 40, а след Милан в подреждането са Рома и Лацио, които са съответно с 33 и 32 точки в актива си.

„Целта ни е да задържим четвъртото място”, категоричен бе Донарума след двубоя с Дженоа. Сега трябва да се концентрираме върху следващия мач, този вече е в миналото. Не започнахме добре, но се справихме заедно и това е най-важното нещо”, добави Джанлуиджи Донарума.

„Ако Игуаин е взел решение, трябва да си има причина за това, но той ми е приятел и му желая успех”, заяви вратарят.