Венеция победи Торино с 2:1 като гост в мач от 25-ия кръг на Серия А. Йосип Брекало изведе „биковете” напред, но гостите напавиха обрат с голове на Риджесиано Хапс и Домен Църнигой.

Още в 5-ата минута Вилфре Синго намери Брекало със страхотен пас и хърватинът откри резултата.

В 38-ата минута гостите стигнаха до изравнителен гол, след като Хапс се разписа с глава. Секунди след подновяването на играта Домен Църнигой направи пълен обрат след асистенция на Матиа Араму.

В 90-ата минута гол на Андреа Белоти беше отменен заради засада. Дълбоко в добавеното време гостите останаха с човек по-малко след директен червен картон на Дейвид Окереке.

С успеха Венеция прекъсна серия от 10 мача без победа и събра 21 точки, като така се изкачи над чертата с изпадащи. Торино е 10-и с 32 точки.