Торино излезе на шесто място в класирането на италианското футболно първенство, след като се наложи над последния Киево с 3:0 в среща от 26-ия кръг.

Домакините реализираха и трите си попадения в последния четвърт час, а тон за успеха даде Андреа Белоти, който откри резултата в 76-ата минута.

Италианският национал направи двойно подаване в средата на терена със Симоне Дзадза, след което напредна и отправи мощен удар с десния крак от около 25 метра за първия гол в мача.

Второто попадение в срещата падна във втората минута на добавеното време, когато Томас Ринкон реализира с шут от границата на наказателното поле, а секунди след това Симоне Дзадза оформи крайния резултата след грешка на бранител на Киево.

С победата Торино събра 41 точки, колкото има и седмият Лацио, който е с мач по-малко. Киево има 10 точки и е на цели 12 от спасителния бряг.