Отборът на Торино записа осмата си шампионатна победа като гост през сезона, след като спечели визитата си на Верона с 1:0 в ранния двубой от неделната програма на 35-ия кръг на Серия "А".

Никола Влашич направи разликата в мача с хубавия си шут от дистанция в 29-ата минута за единственото попадение в двубоя. В 57-ата минута Дарко Лазович можеше да донесе равенството в срещата, но изстрелът му мина на сантиметри от вратата. До края на мача и двата отбора можеха да променят резултата, като по-чистите положения тези на “биковите”, които обаче не успяха да преодолят страхотния Лоренцо Монтипо за втори път.

С този успех Торино събра 49 точки и се изстреля на осмото място в класирането преди останалите неделни мачове. Верона продължава да бъде на спасителното 17-о място с 30 пункта, но толкова има и 18-ият Специя, който е в зоната на изпадащите.