Торино постигна победа над Салернитана с 3:0 в гостуването си в четвъртия кръг на италианската Серия А.

"Биковете" взеха надежда преднина още преди почивката. В 15-ата минута Алесандро Буонджорно изведе гостите напред, а пет минута преди края на първата част Неманя Радонич удвои преднината на тима от Торино.

Gulliver/GettyImages
45 снимки

След почивката доминацията на гостите продължи и Радонич вкара второто си попадение в 50-ата минута. Сръбският халф реализира хеттрик десетина минута по-късно, но попадението му бе отменено след консултация със системата за видео асистенция на съдиите ВАР заради положение на засада.

Със спечелените три точки Торино се изкачи на седмо място в класирането на Серия А, докато тимът от Салерно се смъкна до предпоследната 19-а позиция.