Торино и Салернитана не се победиха в двубой от италианската Серия А. Срещата между „биковете“ и „морските кончета“ завърши при резултат 1:1 с попаденята на Тони Вилхена и Антонио Санабрия.

Гостите откриха още в деветата минута. Тогава Тони Вилхена комбинира с Кжиштоф Пьонтек пред границата на пеналта и с хубав удар намери мрежата зад Ваня Милинкович-Савич.

Минути по-късно тимът от Салерно можеше и да удвои, но опасен удар на Антонио Кандрева се отби в гредата.

В течение на полувремето и Торо удари греда – тя бе дело на Антонио Санабрия.

Парагваецът все пак успя да вкара във вратата на Гийермо Очоа в началото на втората част.

До края на срещата торинци не успяха да наложат натиск и взеха само точка от борещия се за оцеляване Салернитана.

„Морските кончета“ са в серия от шест поредни равенства и са на 15-о място във временното класиране. Отборът на Пауло Соуса е с 30 точки – седем над опасната зона. Днешният им домакин Торино е 10-ти с 39 пункта.