Отборът на Удинезе продължава с прекрасното си представяне в Серия А. Отборът на Габриеле Чофи записа шести пореден успех в италианския шампионат, който обаче не дойде никак лесно.

Удинезе се наложи при визитата си на Верона с 2:1, но победният гол в срещата падна дълбоко в добавеното време на срещата.

Домакините от Верона поведоха през първата част чрез Джош Диог, а тимът от Удине съумя да обърне нещата в своя полза през второто полувреме.

Бето изравни а Удинезе с точен изстрел в 70-ата минута, а в заключителните секунди на срещата словенският национал Яка Бийол подари трите точки на своя тим.

С успеха си в понеделник вечер, тимът на Удинезе се изкачи на трета позиция във временното класиране, на точка от лидерите Наполи и Аталанта. Ситуацията за Верона пък става все по-тежка.Това бе трето поредно поражение за тим, който остава в зоната на изпадащите с едва пет точки в актива си.