Сасуоло спечели с 3:1 домакинството си над Венеция в мач от деветия кръг на Серия А. Домакините постигнаха обрат, след като след половин час изоставаха в резултата.

В 32-ата минута Давид Окереке откри за гостите с великолепен изстрел. Но радостта им траеше само пет минути, след като Доменико Берарди с красив удар от границата на наказателното поле постави началото на обрата.

Сасуоло изигра много силно второ полувреме и заслужено стигнаха до победата. В 50-ата минута Тома Анри си отбеляза автогол, след като засече неспасяеомо топката в собствената си мрежа след изпълнение на ъглов удар.

В 66-ата минута бе оформен крайния резултат с попадение на Давиде Фратези. До края на двубоя Венеция реализира две попадения чрез Франческо Форте, но те бяха отменени заради засади.

С победата Сасуоло се изкачи на 12-ата позиция с актив от 11 точки, докато Венеция е 16-и с четири по-малко.