Сасуоло и Болоня направиха равенство 1:1 в последния мач от 34-ия кръг на Серия А. Резултатът откри Доменико Берарди, а равенството бе възстановено от Николас Домингес.

След това реми Болоня е на 10-то място, докато Сасуоло е три позиции по-надолу, но има само два пункта по-малко.

Двата отбора изиграха срещата на изключително високи обороти. Първото попадение падна само след четвърт час игра и бе дело на Доменико Берарди, който се възползва от добро извеждащо подаване и прати топката в горния десен на вратата, пазена от Лукаш Скорупски.

Болоня отговори подобаващо на предизвикателството и малко преди почивката момчетата на Тиаго Мота изравниха. Домингес овладя с чудесно първо докосване убийствен пас на границата на наказателното и завъртя топката в горния десен ъгъл.

През второто полувреме домакините стояха една идея по-добре на терена и създадоха по-опасните положения, но футболистите, водени от Алесио Дионизи така и не стигнаха до втори гол.