На осем гола станаха свидетели зрителите на „Мапей Стейдиъм“, които видяха как техният любим отбор Сасуоло претърпя изключително тежко поражение с 2:6 при домакинството си на Аталанта от 19-ия кръг на Серия А.

Дуван Сапата откри головата поредица в 19-та минута, когато изведе Аталанта напред в резултата.

Алехандро Гомес удвои аванса на бергамаските в 42-та минута.

Дънкан върна интригата в мача в 51-та минута, когато намали пасива на „неровердите“.

Манчини отбеляза третия гол за Аталанта в 54-та минута след асистенция на бившия играч на Лудогорец Паломино.

Дънкан в 58-та минута отново върна надеждите на домакините, правейки резултата 2:3.

Последваха минутите на Йосип Иличич, който се отличи с хеттрик, оформяйки по този начин крайния резултат – 2:6. Той се разписа в 74-та, 87-та и във втората минута на добавеното време на срещата.

Аталанта има 28 точки и е на седма позиция, докато Сасуоло е единадесети с 25 точки.