Наполи се нуждаеше от пълен обрат, за да спечели с 3:1 домакинството си на Аталанта от втория кръг на Серия А. По този начин неаполитанците са един от петте отбора в италианското първенство, които остават с пълен актив от точки.

Аталанта поведе в резултата в 16-та минута, когато Алехандро Гомес центрира от корнер в наказателното поле на Наполи, където Брайън Кристанте засече топката с глава и я изпрати във вратата на Пепе Рейна.

Наполи успя да изравни резултата в 56-та минута, когато Пьотър Желински с много хубав удар от около 22 метра изпрати топката неспасяемо в горния ляв ъгъл на вратата на Бериша.

Наполи направи пълен обрат в 61-та минута, когато Лоренцо Инсиние с глава подаде към Дрийс Мертенс, който отблизо не пропусна да прониже Бериша за 2:1.

Наполи успя да отбележи трети гол в 87-та минута. След отлична контраатака Хосе Кайехон подаде към Мертенс, който продължи с едно докосване към Марко Рог, а той с премерен удар вкара топката във вратата на Бериша.

Наполи има 6 точки, докато Аталанта започна сезона с две поредни загуби.