Гол на Марио Риу в 88-ата минута донесе успеха на Наполи с 2:1 при гостуването на СПАЛ в среща от 36-ия кръг на Серия А. Алан даде аванс на "адзурите" в 49-ата минута, след пас на Амин Йонес.

6 минути преди края на срещата във Ферара Андреа Петая вкара от дузпа и изравни резутлата до 1:1. Красив гол на португалеца Марио Риу обаче, след асистенция на Хосе Кайехон, донесе третата поредна победа на Наполи.

СПАЛ остава 11-ти с 42 точки, докато Наполи е втори със 76 пункта.

Наполи откри резултата в 49-ата минута чрез Алан. Бразилецът получи пас от Емин Юнес около точката на дузпа и с плътен удар намери целта.

В 84-ата минута СПАЛ изравни резултата, след като Петаня бе точен от дузпа. Гостите не се отказаха да търсят победата и в 88-ата минута Марио Руи завърши отлично многоходова атака за крайното 2:1.