Наполи продължава със силното си представяне от началото на сезона в италианското първенство, след като постигна минимална победа с 1:0 като гост на Удинезе в мача от 14-ия кръг на Серия А. По този начин неаполитанците постигнаха 12 победа от началото на кампанията.

Пред Марек Хамшик се откри много добра възможност в 7-та минута, но ударът му бе спасен от Скуфет.

Съдията Ди Бело свири дузпа за Наполи в 31-та минута за нарушение на Габриеле Анджела срещу Хосе Кайехон в наказателното поле на домакините.

Жоржиньо стреля от бялата точка, но Скуфет успя да отрази първия му удар. При добавката 25-годишният футболист на Наполи не пропусна да вкара.

Алан отправи хубав удар от въздуха, но изпрати топката над напречната греда в аут.

Удинезе можеше да изравни резултата в 55-та минута, когато Стипе Перица отправи опасен удар с глава, но над напречната греда в аут.

След тази победа Наполи събра актив от 38 точки и продължава да е лидер в Серия А, докато Удинезе е четиринайсти с 12 точки.