Наполи допусна неочаквана издънка в Серия А. Южняците завършиха наравно 1:1 у дома срещу новака Лече. Срещата беше от 4-ия кръг на Калчото. Елиф Елмас откри резултата в 27-ата минута, а малко преди това Лоренцо Коломбо пропусна дузпа. В 31-ата минута Коломбо все пак се разписа със страхотен удар извън наказателното поле.

„Партенопеите” остават на 3-о място във временното класиране с 8 точки, докато Лече е 15-и с 2 точки.

В 23-ата минута съдията отсъди дузпа за нарушение на Танги Ндомбеле. Зад топката застана Коломбо, който вкара, но след намесата на ВАР беше регистрирано нарушение на правилата, след което наказателният удар беше пребит, а нападателят пропусна.

В 27-ата минута Наполи поведе, след като Матео Политано намери Елиф Елмас и северномакедонецът вкара за 1:0.

Само четири минути по-късно Лече изравни. Топката попадна в Коломбо, който с мощен удар в горния десен ъгъл не остави шансове на вратаря от около 20 метра.

В началото на втората част Елмас пропусна от отлична позиция, а малко след това и Осимен не успя да се разпише.