Наполи допусна нова грешка в италианското първенство, завършвайки 0:0 при домакинството на Торино от 24-ия кръг на Серия А. По този начин неаполитанците на практиха се предадоха без бой в борбата за титлата, тъй като вече изостават с 13 точки от лидера Ювентус.

Наполи имаше надмощие през по-голямата част от двубоя, но не успя да реализира нито едно от създадените положения пред вратата на Салваторе Сиригу.

Първата добра възможност в срещата се откри пред Аркадиуш Милик в 15-та минута. Той получи топката в наказателното поле на Торино и стреля отблизо, но неточно в аут.

Салваторе Сиригу се наложи да спасява нов удар на Милик в 20-та минута.

Лоренцо Инсиние отправи много коварен удар в 21-та минута, Сиригу плонжира и изби в корнер.

Инсиние отправи нов удар в 28-та минута, но той бе слаб и не затрудни по никакъв начин Сиригу.

Аркадиуш Милик стреля в 33-та минута, но встрани от левия стълб на вратата на Сиригу.

Сиригу направи страхотно спасяване в 62-та минута, когато отрази удара на Аркадиуш Милик.

Лоренцо Инсиние направи сериозен пропуск в 74-та минута.

След това равенство Наполи е втори с 53 точки, а Ювентус е лидер с 66. Торино е двети с 35 точки.