Монца завърши наравно у дома с Лече в мач от 4-ия кръг на Серия А. Двата отбора завършиха 1:1, като и двете попадения паднаха през първата част. Никола Кръстович откри резултата за Лече от дузпа в 3-а минута, а Андреа Колпани изравни за Монца в 24-а минута.

Ремито изкачи Лече на 4-о място с 8 точки, а Монца е 13-и с 4 точки.

Новакът Фрозиноне постигна забележителен успех с 4:2 срещу Сасуоло. Гостите поведоха с 2:0 с два гола на Андреа Пинамонти, но домакините съумяха да направят обрат за радост на своите привърженици. Мароканецът Уалид Шадира даде началото с попадение от дузпа в добавеното време на първата част, а след почивката Фрозиноне направи пълен обрат с два гола на Лука Мацители и един на Пол Лирола.

С победата Фрозиноне излезе на шесто място със 7 точки, докато Сасуоло е 16-и с 3 точки в актива си.