Отборите на Верона и Каляри завършиха при резултат 0:0 двубоя си от 15-ия кръг на италианската Серия А.

Най-интересното през първата част бе в 33-ата минута, когато Нахитан Нандес връхлетя върху отскочила топка в наказателното поле и моментално изстреля топката в посока вратата на Лоренцо Монтипо, но стражът се справи.

След подновяването на играта имаше доста повече възможности за домакините. Първо Джовани Симеоне отправи слаб удар, а секунди по-късно и Антонин Барак профука обещаваща възможност.

След 60 минути игра отново Симеоне демонстрира техника, но атаката завърши с твърде скромно завършващо изпълнение.

Дълбоко в добавеното време Кевин Лазаня отправи изстрел, който можеше да донесе трите точки на Верона, но съперников играч изчисти в последния момент.

Така двата тима взеха по точка, с която Каляри остава предпоследен с 9 пункта, а Верона е точно в средата на таблицата с 20 точки.