Каляри надви Торино с 3:2 в двубой от осмия кръг на Серия А. Домакините успяха да открият резултата в 38-а минута, като Бенито Николас Виола попадна в прегръдките на съотборниците си. Торино реагира и само три минути по-късно Арналдо Санабриа възстанови равенството след чудесен пас на Валентино Ласаро.

Втората част започна с добри минути за Торино. В 55-а минута Никола Влашич асистира на Карол Линети, за да даде аванс на гостите. Каляри извърши тройна промяна, като бившият футболист на Лудогорец Хосе Луис Паломино, който се появи като резерва съумя да изравни в 74-а минута. Само четири минути след това Саул Коко от гостите си отбеляза автогол и последва нов обрат, който и донесе победата на Каляри.

С тази победа Каляри е вече 15-и с 9 точки на сметката си, докато Торино остава на 9-а позиция с 11 пункта на сметката си.