Каляри осъществи рядко виждан обрат от 0:3 до 4:3 и записа първа шампионатна победа в Серия А за сезона.

Отборът на Клаудио Раниери стигна до успеха срещу Фрозиноне с два гола на Леонардо Паволети в добавеното време.

Фрозиноне поведе до почивката с два гола на Матиас Суле, а малко след началото на втората част Марко Брешани вкара трето попадение за гостите и те вече се виждаха победители в двубоя.

Гаетано Ористанио и Антоан Макумбу вкараха два бързи гола в 72-а и и 76-а минута и дадоха надежди на феновете на "Сант Елия" за обрат.

В 83-а минута влезлият като резерва за Фрозиноне бивш халф на Левски Мехди Бурабия вкара четвърти гол за своя тим, но се оказа в положение на засада.

Драмата настъпи в добавеното време, когато появилият се за началото на втората част ветеран Леонардо Паволети вкара две попадения и направи пълен обрат.

Първата победа на Каляри за сезона изкачи тима на предпоследното 19-о място с 6 точки. Фрозиноне остава на 12-о място с 12 точки.