Дженоа и Верона сътвориха истински голов трилър, завършвайки при равенство 3:3 на „Мараси“ в мач от шестия кръг на Серия А. "Грифоните“ вкусваха победата в заключителните минути на двубоя, след като губеха с 0:2, но с три безответни гола успяха да поведат, но в добавеното време гостите стигнаха до едната точка. По този начин двата отбора остават с еднакъв аткив точки - пет и поделят 14-ата позиция.

Гостите стартираха отлично и успяха да поведат още в 8-ата минута, когато Джовани Симеоне се възползва от асистенция на Давиде Фараони и откри резултата.

Верона започна и второто полувреме по идентичен начин, след като в 49-ата минута Антонин Барак удвои преднината на тима си.

Доменико Кришито успя да намали от дузпа в 77-ата минута, а три по-късно Матиа Дестро възстанови равенството.

Нападателят на Дженоа се превърна в герой за тима си, носейки успеха пет минути преди края на двубоя, оформяйки пълния обрат. Но това не бе всичко в двубоя, след като в добавеното време на мача Никола Калинич реализира и двата тима поделиха точките.