Милан и Торино не успяха да си отбележат гол и завършиха 0:0  на „Сан Сиро“ в мача от 14-ия кръг на Серия А. Това бе поредната издънка на „росонерите“ пред своя публика от началото на сезона. Те не успяха да вкарат гол на "Сан Сиро" в четвърти пореден мач. "Вина" за равенството имат двамата вратари Салваторе Сиригу за Торино и Джанлуиджи Донарума за Милан, които на няколко пъти се изявиха с блестящи намеси.

Милан започна обещаващо мача и в 5-та минута пред Никола Калинич се откри отлична възможност, но след удара му топката премина встрани от десния стълб на вратата на Сиригу.

Джон Оби отбеляза гол във вратата на Милан в 20-та минута, но попадението не бе зачетено заради игра с ръка на футболиста на Торино.

В добавеното време на срещата Патрик Крутоне отбеляза гол, но попадението не бе зачетено заради много спорна засада, която бе маркирана на футболиста на Милан.

След това равенство Милан е седми в класирането с 20 точки, докато Торино е десети с 19 точки.