Каляри и Сасуоло завършиха при равенство 1:1 в мач от 20-ия кръг на Серия А. Домакините поведоха с гол на Жоао Педро и бе близо до важна победа в битката за оставане в елита, но попадение на Жереми Бога в добавеното време на двубоя донесе точка за гостите.

Двата тима изиграха равностоен двубой, в който леко надмощие имаше Каляри.

В 10-ата минута Разван Марин даде аванс на домакините, но попадението му бе отменено заради засада.

Малко след това добри положения се откриха пред Джанмарко Ферари от гостите и Жоао Педро за сардинци, но и двамата не успяха да намерят целта.

Натискът на Каляри даде резултат 15 минути преди края на двубоя. Жоао Педро намери пространство в наказателното поле на гостите и с плътен изстрел реализира неспасяемо под гредата.

Гостите успяха да притиснат съперника си в заключителните минути на срещата и дълбоко в добавеното време се добраха до равенството. Жереми Бога бе намерен с красив пас от Брайън Одей и хладнокръвно реализира в десния ъгъл.

След драматично изпуснатите две точки Каляри остава в опасната зона и е на 18-ата позиция с актив от 15 точки, докато Сасуоло е 8-и с 31.