Верона срази с 4:2 като гост Сасуоло в мач от 22-ия кръг на Серия А. Чешкият национал Антонин Барак вкара хеттрик за победителите, а едно попадение добави Джанлука Капрари. За „неровердите” точки бяха Джанлука Скамака и Грегоар Дефрел.

Гостите стигнаха до гол още в 16-ата минута чрез Корай Гюнтер, но след намесата на ВАР попадението беше отменено. В 37-ата минута все пак Верона поведе. Капрари се възползва от подаване на Барак и с удар в десния ъгъл вкара за 0:1.

В края на първата част Барак се оказа на точното място, за да довкара избита топка за 0:2.

В 54-ата минута Сасуоло се върна в мача с попадение на Скамака. Само три минути по-късно гостите получиха дузпа и Барак вкара за 1:3 от бялата точка.

В 67-ата минута домакините се върнаха отново в мача след гол на Дефрел, но в добавеното време Барак оформи своя хеттрик, както и крайния резултат.

Във временното класиране Верона събра 30 точки и изпревари днешния си съперник. Сасуоло остава 11-и с 28 точки.