Болоня победи Лече с 3:2 в двубой от 36-тия кръг на Серия А. Домакините дръпнаха с два гола в рамките на 5 минути, но след това трябваше да положат доста труд, за да успеят да спечелят драматично двубоя.

Още във втората минута Паласио откри за домакините с удар отблизо, само 3 минути по-късно Сориано с далечен удар удвои преднината на домакините, но гостите намалиха в края на първата част. Домакините се отчетоха и с греда в 30-ата минута на срещата, когато Бароу я нацели.

През втората част Фалко възстанови равенството като беше точен в 66-ата минута като излъга бранителите на домакините с елегантни движения и прапарира вратаря на домакините.

Дълбоко в добавеното време Бароу донесе 3-те точки на Болоня. След успеха Болоня е на 11-ото място в класирането с актив от 46 точки, а Лече е в зоната на изпадащите с 32.