Болоня направи обра и победи Торино с 2:1 в мач от 13-ия кръг на италианската Серия А.

Торино бе по-добрият отбор през първото полувреме на мача и откри резултата в 26-ата минута чрез дузпа, реализирана от сръбския футболист Саша Лукич. Нарушението бе отсъдено, след като съдията видя ситуацията чрез ВАР системата.

В 64-ата минута Рикардо Орсолини успя да изравни за домакините. Той бе изведен сам срещу вратаря Милинкович-Савич и успя да прокара топката покрай него.  Десет минути по-късно Стефан Пош направи пълен обрат за Болоня, след като отблизо заби топката с шут под напречната греда. Съдията Антонио Джиуа прегледа ситуацията на видео повторение за евентуално нарушение в атака, но потвърди първоначалното си решение.

В последните секунди и вратарят на Торино Милинкович-Савич излезе в наказателното поле на противника при последното центриране, но направи нарушение и времето изтече.

С трите точки Болоня се придвижи до 11-о място, като изпревари Сасуоло и Емполи. Торино остана на 10-а позиция с една точка повече.