Бившата приятелка на Душан Влахович – Каролина Страмаре, има нов мъж до себе си.

По ирония на съдбата новият любим на Мис Италия 2019 също е футболист. Това е бившият нападател на Монако и Милан – Пиетро Пелегри.

стори Страмаре

източник: Instagram.com

В момента 22-годишният Пелегри, който е юноша на Дженоа, е част от Торино. Стрелецът вече записа 1 мач този сезон за „биковете“ Той се появи като резерва в 89-ата минута срещу Фералпизало за Купата на Италия, а Торо победи с 2:1.

Пелегри бе смятан за следващият голям нападател на Италия и топ талант на футбола въобще, след като едва 16-годишен игра за родния си Дженоа и дори отбеляза два гола във вратата на Лацио при загубата с 2:3 през септември 2017-а. След трансфера в Монако година по-късно кариерата му постоянно е съпътствана от контузии.

Страмаре сподели преди месеци, че е изживяла тежко раздялата с Влахович, за когото каза само хвалебствени думи. Очевидно сега брюнетката отново се носи на крилете на любовта с две години по-малкия от нея Пелегри.