Италианският национал Андреа Белоти отбеляза два гола за успеха на Торино с 3:2 срещу гостуващия Сасуоло в среща от 36-ия кръг на италианската Серия „А". По този начин „биковете" запазват своите шансове за попадане в европейските клубни турнири на есен. Футболистите, водени от Валтер Мадзари са с актив от 60 точки и заемат 6-то място във временното класиране.

Победата за домакините не дойде никак лесно, въпреки че Сасуоло игра повече от час с човек по-малко.

Бившият футболист на Черно море и Левски Мехди Бурабия откри резултата за Сасуоло в 27-та минута и стъписа привържениците на ст. „Олимпико Гранде Торино".

Само две по-късно обаче той си изкара втори жълт и респективно червен картон, което наклони везните в полза на противника.

В 56-та минута Андреа Белоти отбеляза първото си попадение в мача, но в 71-та Пол Лирола върна преднината на гостите.

Десет по-късно резервата Симоне Дзадза отново възстанови равенството, а секунди след това Белоти вкара решителния гол за Торино.