Милан вгорчи дебюта на Карло Анчелоти начело на ПСЖ, като „росонерите“ надделяха с 1:0 в контролна среща, която се игра в Дубай, където двата отбора са на подготовка.

За Милан в игра се завърна Дженаро Гатузо, който дълго време се възстановяваше от контузия.

Единственият гол в срещата падна в 4-ата минута, когато Алешандре Пато получи пас от Златан Ибрахимович и с пета прати топката във вратата на парижани.

В 18-ата минута Антонио Ночерино засече топката със задна ножица от 11 метра и нацели напречната греда.

В началото на второто полувреме играчите на Милан имаха надмощие и стигнаха до нови опасности пред вратата на ПСЖ, но пропуснаха да увеличат преднината си.

В 76-та минута Нене вкара гол, който обаче не бе зачетен от главния съдия. До края на мача футболистите на ПСЖ така и не успяха да стигнат до изравнително попадение.