Милан записа трета поредна победа от началото на сезона. "Росонерите" се наложиха у дома над Лацио с 2:0 в един от най-интересните мачове от 3-ия кръг на Серия "А".

Рафаел Леао откри резултата в 45-ата минута, а Златан Ибрахимович в 67-ата подпечата успеха на домакините.

Във втората минута от добавеното време на първата част Франк Кесие пропусна дузпа, след като стреля в напречната греда.

В 45-ата минута "росонерите" организираха светкавична контраатака, при която Леао напредна в противниковата половина. Португалецът взаимодейства добре с Ребич, който го изведе на страхотна стрелкова позиция, а нападателят не сбърка – 1:0.

Златан Ибрахимович удвои аванса на Милан само няколко минути след като се появи на терена. Анте Ребич направи отличен пробив отляво и намери своя съотборник, който оформи крайното - 2:0

Милан – Лацио 2:0