Милан не успя да победи Наполи на "Сан Сиро" и пропусна да измести Интер от върха в мач от 19-ия кръг на Серия А.

Гостите започнаха отлично и в 13-та минута вече водеха с 1:0 след гол на Кампанаро. Ветеранът Индзаги обаче изравни в 26-та минута.

Силите на "росонерите" не стигнаха за повече и те могат да съжаляват, след като останаха на една точка зад Интер. Интер продължава да е лидер с 60 точки, а Милан има 59. Трети продължават да са Рома с 56.

В останалите мачове от неделната програма, Аталанта победи с класическото 3:0 Ливорно. Падоин откри за домакините в 13-та минута, а два гола на Шевантон в 50-та и 54-та минута узакониха победата на Аталанта.

Парма, без Валери Божинов пък завърши наравно като гост Бари. Гол на Дзенони в 36-та минута даде преднина на гостите, но Масиело изравни в 86-та.

Лацио победи като гост Каляри с 2:0. За Лацио точни бяха Томазо Роки в 4-та и Флокари в 36-та минута.

Сиена успя да надделее като домакин на Болоня и спечели с 1:0 с гол на Ларондо в 10-та минута.

Киево и Катания не излъчиха победител и завършиха 1:1. Пелисиер откри за домакините от Киево в 64-та минута, но Лопес изравни от дузпа десет минути по-късно.