Отборът на Лацио записа четвъртото си равенство от началото на шампионата в Серия А. В среща от 6-тия кръг римляните направиха 1:1 като гост на Реджина.

Домакините поведоха още в 8-мата минута чрез Коца. Лацио изравни в 73-тата с попадение на Коларов. Модесто получи червен картон в края на срещата, но гостите не можаха да се възползват от численото си предисмтво.

След поредния хикс Лацио се намира на 12-то място със 7 точки, колкото има и Милан. Реджина е на предпоследната 19-та позиция с 3 пункта.

Удинезе успя да спечели драматично трите точки като домакин на Парма. Гостите поведоха в 72-рата минута чрез Бернардо Коради. Само 6 минути по-късно националът на Италия Фабио Куагриарела изравни статуквото.

Победата на тима на Удине донесе Запата в последната минута на срещата.

Сампдория пък разби Аталанта с 3:0 след голове на Белучи, Самарко и Касано.