Отборът на Кротоне надви Парма с бойкото 4:3 в мач от 33-и кръг на италианската Серия А. С успеха отборът най-накрая взе пълен актив от точки, но остава последен в класирането с едва 18 пункта. Ситуацията на Парма не е много по-добра, тъй като се намира една позиция по-нагоре с 20 точки.

Гостите откриха с гол на Лисандро Магаян още в 14-ата минута, а малко след това Ернани върна паритета. До края на първата част Сими и Адам Унас оформиха комфортния аванс за Кротоне.

През второто полувреме обаче два бързи гола на Жервиньо и Валентин Михайла оформиха равенство от 3:3, за да се стигне до 69-ата минута, когато с нов гол Сими донесе успеха на своя тим.

Преди това Дженоа надви Специя с 2:0 у дома. Головете бяха дело на Джанлука Скамака и Елдор Шомуродов.