Звездата на Лацио Мирослав Клозе е под въпрос за гостуването на Панатинайкос в двубой от Група J на Лига Европа в четвъртък от 20:00 часа българско време. За мача в Атина под въпрос е и босненският ляв бек Сенад Лулич.

Двамата пропуснаха днешната тренировка на орлите във Формело, след като играха пълни 90 минути при победата над Милан през уикенда и не се знае дали ще се възстановят навреме за срещата с гръцкия гранд.

Възможно е треньорът на Лацио Владимир Петкович да даде срещу ПАО почивка на плеймейкъра Ернанес, тъй като в неделя на тима предстои тежко гостуване на Фиорентина.

Италианците са лидери в Група J на Лига Европа след първите два мача със сбор от 4 точки, докато Панатинайкос е последен с една точка. Другите два тима в карето са Тотнъм и Марибор.