Отборът на Киево се наложи с 1:0 при гостуването си на Чезена в мача от 30-я кръг на Серия А. С късно попадение на рожденика Серджо Пелисиер „летящите магарета“ взеха трите точки и след загубата в предходния кръг от Сасуоло с 0:1 се върнаха на победния път.

Двубоят бе сравнително равностоен, без много опасни положения и пред двете врати.

И двата състава показаха стойностни изяви в отбрана, а така се затрудниха максимално. Тази тенденция се запази до 82-ата минута, когато паритетът бе нарушен. Серджо Пелисиер бе оставен непокрит при едно центриране от дясно на Николас Фрей и с глава засече неспасяемо за 1:0. Това бе и четвърти гол за Пелисиер от началото на сезона.

До края на срещата Чезена хвърли всичките си усилия напред, за да изравни, но играчите на Киево се бранеха умело и така не позволиха попадение да падне в тяхната врата.

В класирането Киево е на 13-о място с 35 точки, а Чезена е в зоната на изпадащите, 18-и, с актив от 22 пункта.