Интер, Ювентус и Лацио допуснаха издънки в своите мачове от 11-тия кръг в Серия А. Интер и Ювентус завършиха 1:1 съответно с Лече и Бреша, а досегашният лидер Лацио загуби с 0:1 от Чезена. Това позволи на Милан да излезе начело на класирането след успех с 3:1 над Палермо. „Росонерите” имат 23 точки, с една пред Лацио, 2 пред Наполи, 3 пред Интер и 4 пред Ювентус.

Лече изненадващо отмъкна точката от шампиона Интер. Диего Милито откри резултата в 79-та минута, а Рубен Оливера изравни в 79-та.

По същия начин се разви и мачът на Ювентус в Бреша. Куалиарела даде аванс на „бианконерите” в 71-та минута, но 2 по-късно Диаманти изравни.

Марко Пароло в 84-та минута пък донесе победата на новака Чезена над Лацио.

Успехът на Милан срещу Палермо не дойде никак лесно. Алешандре Пато откри в 19-та минута, но Бачинович изравни в 63-та. Равенството се запази до 77-та минута, когато Златан Ибрахимович даде нов аванс на „росонерите”, а Робиньо оформи крайното 3:1.