Ювентус продължава с блестящото си представяне. Момчетата на Масимилиано Алегри победиха с 2:1 при гостуването си на Интер в среща от 36-ия кръг на Серия А. Само преди дни "старата госпожа" стигна и до финала в Шампионската лига.

Срещата в Милано предложи качествен футбол и доста положения. Домакините откриха резултата още в 9-ата минута чрез Мауро Икарди. В 24-ата минута Сторари спаси Юве, след като Паласио стреля опасно, но резервата на Буфон беше на висота.

Шест минути преди почивката Брозович вкаратопката във вратата на Юве, но попадение нямаше, тъй като той беше в положение на засада.

В 42-ата минута Маркизио от дузпа възстанови равенството.

Мората в 47-ата минута пропусна да даде аванс на домакините. Двубоят вървеше към логично равенство, когато в 83-ата минута Мората реализира победния гол за Ювентус.

В класирането Ювентус е първи с актив от 83 точки, а Интер е 8-и с 52 точки.