Отборът на Ювентус завърши наравно 1:1 с Киево, като на "бианконерите" им се наложи да играят почти цяло второ полувреме с човек по-малко заради червен картон на Джандонато, а това се оказа решаващо за изхода на срещата, тъй като Пелисие вкара гола за домакините в продължението на мача.

Единственото попадение за Юве пък вкара Фабио Куалярела в 31-та минута. Марколини пък пропусна дузпа за домакините в 16-та минута. След равенството си в този 17-и кръг на Серия А, Ювентус пък остава четвърти в класирането с 31 точки, след като бе изпреварен от Палермо Наполи, които победиха Лече с 1:0. Наполи дори са на второ място, с равни точки с Лацио, но с по-добри показатели.

Единствения гол за успеха на бившия тим на Диего Марадона вкара Кавани в 90-та минута, с което зарадва феновете на домакините.

Други резултати от днешните мачове в Серия А: Бари-Палермо 1:1, Катания - Бреша 1:0, Парма - Болоня 0:0.