Ювентус продължава да боксува, след като завърши 1:1 при гостуването си на непретенциозния и борещ се за оцеляване отбор на Ливорно в мач от 23-я кръг на Серия А.

Домакините излязоха напред в резултата в 26-та минута, когато Филипини се разписа във вратата на Буфон.

Ювентус успя да изравни в 42-та минута чрез попадение на Никола Легроталие.

„Бианконерите” пропиляха обаче второто полувреме и така не успяха да стигнат до победно попадение.

Ювентус завърши мача с човек по-малко, след като Фелипе Мело бе изгонен за втори жълт картон в 83-та минута.

Така слабите резултати на „старата госпожа” продължават и отборът се намира на шесто място във временното класиране с актив от 35 точки, но може да отстъпи с няколко позиции след останалите мачове от кръга. Ливорно е на петнадесето място с 23 точки.