Ювентус направи грешка при гостуването си на Парма и стигна само до равенство 0:0 в отложения двубой от 21-я кръг на Серия А.

Гостите от Торино доминираха преди почивката, но въпреки това трудно стигаха до голови ситуации.

Най-чистото положение за „бианконерите“ бе в 4-та минута, когато след удар с глава на Киелини топката срещна гредата.

През второто полувреме играчите на Ювентус продължиха да търсят победния гол в срещата, но много трудно успяваха да сътворят опасности пред вратата на Парма.

След равенството Юве има 46 точки и е на второ място с една по-малко от лидера Милан, който има мач повече. Парма е на 12-о място с 28 точки.

В друга отложена среща от 21-ия кръг Аталанта победи у дома Дженоа с 1:0.

Единственият и победен гол за тима от Бергамо вкара Гуидо Марилунго в 78-ата минута след асистенция на Денис.