Ювентус победи с класическото 3:0 Парма като домакин в мач от 33-тия кръг на Серия А.

Успехът дойде лесно за тима от Торино, който през цялото време контролираше играта.

Първият гол в срещата падна в 16-тата минута и бе дело на Давид Трезеге, макар че останаха съмнения за засада.

Рафаеле Паладино удвои преднината в 30-тата минута. Талатливият нападател надскочи Зено и с глава реализира за 2:0.

Крайното 3:0 оформи Мороне, който си вкара автогол в 77-мата минута. Тиаго центрира в наказателното поле, където Мороне в опит за изчисти вкара в собствената си врата с глава.

Във временното класиране Юве е на 3-то място с 64 точки, на 7 зад Рома и на 8 пред Фиорентина.

Парма пък до последно ще се бори да не изпадне „Пармалатите” са на последното спасително място, само на точка пред Реджина и Емполи, които са в зоната на изпадащите.