Ювентус и Фиорентина завършиха при равенство 1:1 двубоя помежду си от осмия кръг на Серия А, като и двата тима не успяха да оглавят класирането в Серия А, както щяха да направят при победа.

Гостите от Флоренция поведоха в резултата още в петата минута, когато Хуан Мануел Варгас прониза Джанлуиджи Буфон след добро подаване на Стеван Йоветич.

Бианконерите обаче бързо изравниха. Това се случи в 19-ата минута, когато Кристиан Поулсен малко комично се размина с топката и без да иска изведе Амаури на голова позиция. Бразилецът не сгреши и направи 1:1.

В 33-ата Варгас вкара нов гол, но той бе отменен заради нарушение на Даниели. През втората част двата тима си размениха по няколко добри положения, като малко повече за хикса могат да съжаляват възпитаниците на Чиро Ферара.

Ювентус е трети в Калчото с 15 точки, с колкото е и Фиорентина. Лидери са Интер и Сампдория, които имат по 16 точки, но и са с мач по-малко.