Интер победи Болоня с 1:0 като гост в мач от 25-ия кръг на Серия А. Победното попадение за нерадзурите реализира Габриел в 81-ата минута на срещата.

През първата част Паласио стреля опасно в 12-ата минута, но топката мина встрани от вратата. Домакините отвърнаха с удар на Джемайли, който също не намери целта.

През второто полувреме Интер създаде няколко опасности пред вратата на домакините. В 61-ата минута Перишич излъга двама бранители на Болоня и стреля, но кълбото мина встрани от вратата.

Стигна се до 81-ата минута на двубоя Д`Амброзио намери добре Габриел и той матира стража на Болоня за 1:0.

В добавеното време Болоня пропусна да изравни резултата, след като Торосидис остана очи в очи с Ханданович, но той изби кълбото в корнер.

След този успех Интер е на 4-ото място с актив от 48 точки, колкото има и Аталанта, но миланци имат по-добри показатели. Болоня е на 14-ото място с актив от 27.