Ювентус извоюва трета поредна победа в Серия А благодарение на Гонсало Игуаин и Пауло Дибала, които донесоха трите точки на отбора нанизвайки три гола в рамките на пет минути.

"Бианконерите" отнесоха Емполи с класическото 3:0 и дръпнаха с 4 точки на лидерската позиция пред Наполи във временното класиране.

Резултатът откри Пауло Дибала в 65-ата минута след асистенция на Алекс Сандро, което сложи началото на похода на Юве.

Главният виновник за категоричната победа отново стана новото попълнение Гонсало Игуаин, който се разписа два пъти за три минути и не остави шанс на Емполи за обрат.

Вторият гол за тима от Торино падна в 67-ата минута, а само три по-късно аржентинецът направи резултата класически.

Игуаин вече има 6 гола в 7 мача и се изравни с Мауро Икарди от Интер при голмайсторите в първенството.